Uspjesi bivših studenata FER-a

Fakultet elektrotehnike i računarstva uskoro pokreće novu aktivnost čiji je cilj snažnije povezivanje alumni-zajednice FER-a, ali i kontinuirana promocija naše struke koja je značajan pokretač inovacija u gospodarstvu, kako na domaćoj, tako i na međunarodnoj razini.

Želja nam je prikupljati priče o uspjesima bivših studenata FER-a o kojima ćemo redovito izvještavati na sjednicama Fakultetskog vijeća, ali i putem društvenih mreža kao što su LinkedIn i Facebook.

Jeste li osobno u posljednjih nekoliko mjeseci ostvarili zapaženi rezultat u svojem profesionalnom okruženju? Jeste li ostvarili značajno napredovanje u karijeri? Jeste li dobili neku značajniju profesionalnu ili sportsku nagradu ili priznanje? Znate li možda nekoga od svojih kolega, također bivših studenata FER-a, čiji bi uspjeh bilo vrijedno istaknuti? Ako jeste, pozivamo vas da o tome obavijestite voditelja alumni-zajednice FER-a, prof. dr. sc. Mislava Grgića putem e-maila: mislav.grgic@fer.hr.

Uz želju da zajedno doprinesemo osvještavanju šire javnosti o uspjesima naših alumna, s nestrpljenjem očekujemo priče o vašim postignućima!