Održane radionice o zanimanjima u...

U sklopu projekta "Dig IT - Izrada standarda zanimanja i standarda kvalifikacija u djelatnostima računarstva" na Fakultetu elektrotehnike i računarstva u Zagrebu održane su 26. i 27. studenog 2019. godine dvije radionice o zanimanjima u području računarstva

Radionice su okupile predstavnike domaćih poduzeća koje zapošljavaju djelatnike u području računarstva, koji su, uz diskusiju, druženje i anketu zajednički pokušali unaprijediti opise zanimanja prvostupnika računarstva, magistra inženjera računarstva, magistra inženjera podatkovnih znanosti te magistra inženjera programskog inženjerstva.

Radionice su organizirane u okviru projekta "Dig IT - Izrada standarda zanimanja i standarda kvalifikacija u djelatnostima računarstva" financiranom iz Europskog socijalnog fonda u okviru programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014-2020 s općim ciljem unaprjeđenja kvalitete visokog obrazovanja kroz primjenu Hrvatskog kvalifikacijskog okvira.

Popis poduzeća čiji su predstavnici sudjelovali na radionicama pogledajte u nastavku obavijesti.

Sudjelovali su predstavnici sljedećih poduzeća:
• Privredna banka Zagreb d.o.o.
• Pet minuta
• Axilis d.o.o.