Promovirano 430 novih magistara...

U Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u subotu, 26. listopada 2019. godine održane su svečane promocije magistara inženjera koji su obranili diplomski rad u srpnju i u rujnu 2019. godine. Na promociji koja je održana u 9.00 sati promovirano je 143 magistara inženjera elektrotehnike i 62 magistara inženjera informacijske i komunikacijske tehnologije, dok je na drugoj promociji, održanoj u 12.00 sati, promovirano i 225 magistara inženjera računarstva.

Tijekom promocije koju je vodila prodekanica za nastavu doc. dr. sc. Mihaela Vranić studentima se obratio dekan izv. prof. dr. sc. Gordan Gledec te predstavnici studenata. U povjerenstvu za promociju bili su i prodekan za znanost izv. prof. dr. sc. Nikola Mišković te prodekan za poslovanje izv. prof. dr. sc. Mario Vražić.

U glazbenom dijelu svečanosti sudjelovala je vokalna solistica Mia Reba u pratnji Filipa Sekereša. Diplomiranim magistrima inženjerima motivacijskim su se govorima obratili Daniel Ackerman (Degordian) i Tomislav Car (Infinum). Nakon promocije organizirano je zajedničko fotografiranje novih magistara inženjera i Uprave.

Fotografije s promocije dostupne su u galerijama:

Čestitamo novim magistrima inženjerima!

Autor: webmaster