Poziv na predavanje: Iskustva s...

Naši studenti Marijana Peti, Ivan Ratković, Karlo Čeh i Silvio Podhraški su, uz još šest studenata s drugih fakulteta, sudjelovali u programu Seeds for the Future koji organizira Huawei Technologies. Tijekom dva tjedna boravka u Kini upoznali su tehnologiju razvoja i istraživanja, proizvodnju i koncept globalne trgovine u Kini, stekli iskustvo u upravljanju podacima, radu s mrežama, potrošačkom elektronikom, karijerom u IKT-u, trendovima razvoja te dobili pristup R&D laboratorijima, Huaweijevom Logističkom centru te Izložbenom centru, u sjedištu tvrtke Huawei u Shenzenu.

Sada svoja iskustva i dojmove žele podijeliti s vama i potaknuti vas da se sljedeće godine prijavite za sudjelovanje u programu. Pridružite im se na predavanju u srijedu, 4. prosinca 2019., u 17 sati, u Sivoj vijećnici. Broj mjesta je ograničen pa svoje mjesto rezervirajte prijavom preko obrasca na stranici Centra karijera FER-a.

Autor: Iva Gospodnetić
Predavanje: Iskustva s dvotjedne obuke Seeds for the Future u Kini