Sudjelovanje FER-a na Smotri Sveučilišta

Na ovogodišnjoj Smotri Sveučilišta u Zagrebu, koja se održala od 21. do 23. studenoga u prostorijama Studentskog centra, FER se predstavio maturanticama i maturantima zanimljivim radovima i kratkim predavanjem, a ove godine dobili smo priznanje za najbolje uređeni izložbeni prostor.

Budućim studenticama i studentima FER-a opisali smo kako izgleda studentski život, koje im se prilike za razvoj karijere pružaju još tijekom studija te mogućnosti koje im se nude po završetku Fakulteta. Na FER‑ovom štandu izložen je niz zanimljivih studentskih radova kojima su studenti i djelatnici prikazali što se sve na FER-u može naučiti i napraviti.

Popis izloženih radova možete vidjeti u nastavku obavijesti.

Naziv rada: Judge0 IDE

Autor: Herman Zvonimir Došilović

Naziv rada: CSyllabus - Primjena latentne semantičke analize u usporedbi sveučilišnih programa

Autori: Emanuel Guberović, Branimir Pervan, mag. ing., Filip Turčinović