Uspješno je održana još jedna...

Tradicionalna Brucošijada FER-a, najveći događaj ovog tipa koji je odavno nadmašio granice obične brucošijade, održao se 9. studenoga 2019. godine. Vojko Vrućina, Brkovi, Svemirko, Zoster, Porto Morto, Sajsi MC, Jan Kinčl, She Loves Pablo, Koala Voice, Igralom, Mnogi Drugi, ZMaJ, Full Ferry, Mimi, Trophy Jump i terminator zabavljali su okupljene do ranih jutarnjih sati. Među brojnim gostima našli su se brucoši i studenti viših godina, ali i oni koji su davno sjedili u školskim klupama - upravo zbog toga popularni Brucifer i uživa epitet najpoznatije brucošijade u Hrvatskoj. Uz to, naša je brucošijada specifična po tome što se održava u prostorijama Fakulteta te ju organiziraju i realiziraju volonteri neprofitabilne studentske udruge Saveza studenata FER-a i klub KSET.

Autor: Marko Tucaković