"IEEE Teacher in service...

Već tradicionalno, krajem listopada i početkom studenog održava se "IEEE Teacher in service program" (TISP) tjedan – period u kojem članovi inženjerske udruge IEEE pojačavaju svoje obrazovne aktivnosti i organiziraju niz radionica i predavanja za nastavnike osnovnih i srednjih škola, s ciljem promicanja područja STEM i lakšeg implementiranja zanimljivih i dinamičnih praktičnih radionica u klasičnu nastavu.

Hrvatska sekcija IEEE i FER već tradicionalno svake godine sudjeluju u TISP tjednu, a ove godine snage smo udružili s Udrugom hrvatskih učitelja razredne nastave Zvono.

Radionice će se održati na FER-u, u subotu 16. studenog 2019. godine, a detaljni raspored i link za prijave bit će objavljeni uskoro.

Autor: Marko Tucaković