Vidimo se na 38. "Brucošijadi...

Brucošijada FER-a najveći je studentski događaj koji je već odavno prerastao okvire obične brucošijade, a 9. studenog 2019. godine očekuje nas novo izdanje ovog mini festivala, kada FER opet pretvaramo u koncertni prostor - čak 16 izvođača sudjelovat će u ovogodišnjem programu! U ponudi 38. Brucošijade FER-a bit će i projekcije filmova u kinu te nezaboravni hitovi na KSET Caffeu.

Zasad najavljeni izvođači su Brkovi, Svemirko, Zoster, Porto Morto, Sajsi MC, Koala Voice, terminator, Igralom, Mnogi Drugi, Trophy Jump i Full Ferry. Zadnji, treći krug izvođača bit će objavljen 20. listopada.

Regularne karte po cijeni od 70 kuna mogu se kupiti u KSET-u, Dirty Old Shopu te u glazbenoj knjižari Rockmark. U KSET-u su dostupni i #brucifer paketi - za 120 kuna možeš dobiti kartu, #brucifer majicu, Volim ljuto umak, stickere i KSET ceker!

Brucoši FER-a svoje karte po cijeni od 40 kuna mogu kupiti isključivo u KSET-u uz predočenje e-indeksa.

Autor: Marko Tucaković