Predstavljen program "Startup...

U Sivoj vijećnici FER-a 27. lipnja 2019. godine predstavljen je predakceleracijski program "Startup Factory". Organizator programa je Zagrebački inovacijski centar (ZICER) u partnerstvu s FER-om, Fakultetom kemijskog inženjerstva i tehnologije i Sveučilištem u Zagrebu pod pokroviteljstvom Grada Zagreba. Program osigurava intenzivnu edukaciju, vrhunske mentore, ZICER-ovu infrastrukturu, promocijsku podršku i umrežavanje, a za najbolje timove i bespovratna novčana sredstva iz fonda vrijednog 1.000.000,00 kuna. Rok za prijave je 15. rujna 2019. godine, a prijaviti se mogu timovi ili startupovi registrirani u posljednjih 12 mjeseci koji razvijaju visokotehnološka rješenja i okupljaju 3 do 5 punoljetnih članova komplementarnih znanja.

Autor: Marko Tucaković