Natječaj za upis studenata na Poslijediplomski specijalistički studij UPRAVLJANJE PROJEKTIMA za stjecanje akademskog stupnja sveučilišni specijalist upravljanja projektima.

Prijave se dostavljaju poštom ili osobno u pisarnicu Fakulteta elektrotehnike i računarstva u Zagrebu, Unska 3, svakog radnog dana u vremenu od 9 do 13 sati, od 13. lipnja do 26. srpnja 2019. godine te od 2. rujna do zaključno 27. rujna 2019. godine.

Na poslijediplomski specijalistički studij može se upisati kandidat sa završenim sveučilišnim diplomskim studijem koji je tijekom sveučilišnog studija stekao najmanje 300 ECTS-bodova ili završen s njime izjednačen diplomski studij.

Studenti poslijediplomskog studija plaćaju školarinu u iznosu od 35.000,00 kuna, a plaća se u dvije rate (17.500,00 i 17.500,00 kn) pri upisu u prvi i drugi semestar.

Broj slobodnih mjesta: 25.

Nastava započinje u studenome 2019. godine.

Prijavni obrazac dostupan je na web-stranicama specijalističkog studija, unutar izbornika Obrasci i upute.

Detaljnije informacije mogu se naći na web-adresi: http://www.fer.hr/up

ili dobiti na telefon (01) 6129 920 kod gospođe Smiljanke Turkalj.

Autor: Krešimir Fertalj