11. međunarodni simpozij o obradbi i...

11. međunarodni simpozij o obradbi i analizi signala i slike / 11th International Symposium on Image and Signal Processing and Analysis (ISPA 2019) održat će se od 23. do 25. rujna 2019. u Poslijediplomskom središtu Dubrovnik Sveučilišta u Zagrebu (CAAS) u Dubrovniku.

Simpozij organizira Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu uz tehničko ko-sponzorstvo EURASIP-a, IEEE-ovog Društva za obradbu signala (IEEE SPS), Hrvatske sekcije IEEE-a i Odjela za obradbu signala Hrvatske Sekcije IEEE-a. Zbornik radova će biti poslan za objavljivanje u digitalnoj knjižnici IEEE Xplore.

Pozivamo sve zainteresirane na sudjelovanje na simpoziju, a posebno pozivamo autore da pošalju svoje radove u kojima opisuju nova znanstvena postiginuća radi uključenja u glavni program ili u neko od tematskih specijalnih savjetovanja.

Rok za slanje cjelovitih radova je 20. lipnja 2019.

Internetske stranice konferencije su: https://www.isispa.org/

Autor: Tomislav Petković
11. međunarodni simpozij o obradbi i analizi signala i slike