Zatvorene su prijave za poduzeća za...

"Job Fair", najveće mjesto spajanja talenata i najboljih tehnoloških poduzeća u regiji, održat će se 15. i 16. svibnja 2019. godine na Fakultetu elektrotehnike i računarstva.
Prijave za poduzeća zatvorene su 18. veljače s rekordnim brojem prijava. Ovogodišnji Sajam okupit će preko 100 tehnoloških poslodavaca iz Hrvatske i inozemstva. Uz obilazak štandova, studenti će se moći prijaviti na prezentacije i praktične radionice koje će održati različita poduzeća. Također, kroz razgovor s poslodavcima, moći će saznati više o trenutnoj i budućoj ponudi poslova i praksi. Sudionici će tako prikupiti važne kontakte i informacije te steći uvid u mogućnosti za razvoj karijere. Uz glavni program Sajma, posjetitelji će na kraju prvog dana u opuštenoj atmosferi u KSET-u moći razgovarati s predstavnicima poduzeća.

"Job Fair" organiziraju FER, Centar karijera FER-a, Savez studenata FER-a (SS FER) i Klub studenata elektrotehnike (KSET).

Autor: Marko Tucaković