Održan treći Career Speed Dating

Career Speed Dating, jedinstven spoj selekcijskog razgovora i speed datinga, održan je 13. prosinca 2018. godine na FER-u. Studenti su imali priliku iskusiti pravi razgovor za posao u ležernoj atmosferi, sklopiti nova poznanstva i napraviti prvi korak prema karijeri u samo osam minuta. Također, događaj je bio odlična prilika da poslodavci pronađu najboljeg kandidata za posao. Razgovori su se odvijali od 9 do 17 sati, a studenti su mogli izabrati između sedam skupina poduzeća te razgovarati osam minuta s predstavnicima svakog od šest poduzeća unutar svake skupine. Studenti su zadovoljni Career Speed Datingom jer na razgovorima za posao vlada opuštena atmosfera, ne postoji pritisak te se mogu u najboljem svjetlu predstaviti poslodavcima. Opuštenoj atmosferi pridonose i predstavnici poduzeća koji studente uvode u razgovor s ležernijim pitanjima kojima se nastoje približiti kandidatima te saznati što rade u slobodno vrijeme, čime se bave i koji su njihovi interesi.

Autor: Marko Tucaković