U sklopu završetka ICENT-ovog programa Imagine, Create, Innovate: Smart City i proglašenja najuspješnijih studentskih inovacija, pozivamo vas na otvorena predavanja na temu tehničkih, poslovnih i poduzetničkih vještina iz Smart City područja:

• Upravljanje poslovanjem i povećanje produktivnosti, Darko Bosnar, Infodom d.o.o.
  • IT i GIS sustavi u pametnim gradovima, Vladimir Kavur, Multisoft d.o.o.
  • Uloga Interneta stvari u razvoju pametnih gradova, Rebeka Belavić i Tomislav Kosanović, Hrvatski Telekom d.d.

koje će se održati u petak, 7. 12. 2018. od 11.00 do 12.30 sati u FER-ovom Alumni klubu. Događaj je otvoren za sve sudionike.

Program Imagine, Create, Innovate: Smart City cilja dovesti studentske ideje kroz šest mjeseci rada uz vodstvo mentora do razine tehničkih inovacija. Održavat će se svake godine s različitom temom, a ove je usmjeren na "Smart City" uz nagrade za najuspješnije studentske radove i timove: sudjelovanje na sajmu Smart City tehnologija u Dubaiju, patentna zaštita rješenja te projektna prijava na H2020 poziv u suradnji s partnerskim poduzećima.

Raspored prezentacija možete pogledati u opširnijem sadržaju obavijesti.

Autor: Vinko Lešić