Sudjelovanje FER-a na Smotri Sveučilišta

Na ovogodišnjoj Smotri Sveučilišta u Zagrebu, koja se održala 22. do 24. studenoga u prostorijama Studentskog centra, FER se predstavio maturanticama i maturantima zanimljivim radovima i kratkim predavanjem, a naša je prezentacija osvojila nagradu za inovativnost u predstavljanju.

Budućim studenticama i studentima FER-a opisali smo kako izgleda studentski život, koje im se prilike za razvoj karijere pružaju još tijekom studija te mogućnosti koje im se nude po završetku Fakulteta. Na FER‑ovom štandu izložen je niz zanimljivih studentskih radova kojima su studenti i djelatnici prikazali što se sve na FER-u može naučiti i napraviti.

Popis izloženih radova možete vidjeti u nastavku obavijesti.

Naziv rada: 3D pisač

Autori: Karlo Hercigonja

Naziv rada: Izazovi razvoja umreženih višekorisničkih igara

Autor: Sara Vlahović, mag. ing., dr. sc. Mirko Sužnjević, izv. prof. dr. sc. Lea Skorin-Kapov