Uspješno je održana još jedna...

FER je 10. studenoga ugostio 17 izvođača na tri pozornice. Vesna Pisarović, Krešo Bengalka, Šajeta, Pero Defformero, Antenat, Ogenj, Six Pack, Petar Dundov, Belfast Food, J.R. August, Smoke Mardeljano, NLV, Felver, Sfumato, Sloanwall, Sergio Lounge i Phillipe zabavljali su nas od 20.00 sati pa sve do jutra. U kino dvorani vrtjele su se projekcije za one koji su htjeli nakratko predahnuti od koncerata, KSET je pretvoren u plesni podij, a u jednoj od dvorana posjetitelji su imali priliku zaigrati kolo sreće, popričati s psihologom i glumiti u predstavi.

Brucošijada FER-a  najveći je događaj ovog tipa. Odavno je nadmašila granice obične brucošijade, rado ju posjećuju i brucoši i studenti viših godina, ali i oni koji su davno sjedili u školskim klupama - upravo zbog toga i uživa epitet najpoznatije brucošijade u Hrvatskoj. Uz to, naša je brucošijada specifična po tome što se održava u prostorijama Fakulteta te ju organizira i realizira oko 200 volontera neprofitabilne studentske udruge Saveza studenata FER-a i klub KSET.

Veselimo se sljedećem izdanju najvećeg studentskog festivala, a Brucošijadu FER-a pozdravljamo do iduće godine!

Autor: Marko Tucaković