FER-ovim sportašima dodijeljena...

U sklopu proslave Dana Sveučilišta u auli Rektorata Sveučilišta u Zagrebu održana je Svečana dodjela nagrada najboljim sportašima i kolektivima u prošloj akademskoj godini. Tom je prigodom FER-ovim sportašima uručen prijelazni pehar te pehar za osvojeno prvo mjesto u muškoj konkurenciji za ukupni nastup. FER je također dobio posebnu nagradu za izniman doprinos razvoju sveučilišnoga sporta u akademskoj godini 2017./2018.

Ukupni rezultat dobiva se zbrajanjem ostvarenih rezultata u pojedinim sportovima. FER-ovi sportaši posebno su se istaknuli u futsalu, košarci, rukometu, šahu i odbojci na pijesku, u kojima su osvojili prva mjesta te su s 204 boda ostvarili ukupnu pobjedu ispred FSB-a (181 bod) i PMF-a (172 boda).

Čestitke našim sportašima!

Autor: Marko Tucaković