Promovirano 388 novih magistara...

U Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u subotu, 27. listopada 2018. godine održane su svečane promocije magistara inženjera koji su obranili diplomski rad u srpnju i u rujnu 2018. godine. Na promociji koja je održana u 9.00 sati promovirano je 126 magistara inženjera elektrotehnike, dok je na drugoj promociji, održanoj u 12.00 sati, promovirano 65 magistara inženjera informacijske i komunikacijske tehnologije i 197 magistara inženjera računarstva.

Tijekom promocije koju je vodila prodekanica za nastavu doc. dr. sc. Mihaela Vranić studentima se obratio dekan izv. prof. dr. sc. Gordan Gledec te predstavnici studenata. U povjerenstvu za promociju bili su i prodekan za znanost izv. prof. dr. sc. Nikola Mišković te prodekan za poslovanje izv. prof. dr. sc. Mario Vražić.

U glazbenom dijelu svečanosti sudjelovao je Akademski zbor "Ivan Goran Kovačić". Nakon promocije organizirano je zajedničko fotografiranje novih magistara inženjera i Uprave.

Fotografije s promocije bit će dostupne početkom studenoga. Čestitamo novim magistrima inženjerima!

Autor: Ana Fadljević