Dan otvorenih vrata Fakulteta...

U subotu, 24. studenoga 2018. godine od 10 do 16 sati održat će se ovogodišnji Dan otvorenih vrata Fakulteta elektrotehnike i računarstva. Ovaj događaj namijenjen je prvenstveno maturantima i učenicima srednjih škola kojima uskoro slijedi donošenje važne životne odluke – izbora fakulteta na kojem će nastaviti svoje školovanje. Ujedno su vrata FER-a otvorena i njihovim roditeljima, nastavnicima, učenicima osnovnih škola te svima koji žele saznati nešto više o fakultetu.
Predstavit ćemo mogućnosti studiranja ili znanstvenog i stručnog usavršavanja na fakultetu te drugu nastavnu i znanstvenu djelatnost FER-a, a svi posjetitelji moći će isprobati zanimljive pokuse, posjetiti neke od fakultetskih laboratorija i naučiti ponešto o znanosti i tehnologiji.

Pozivamo sve zainteresirane da dođu na Dan otvorenih vrata FER-a i upoznaju se sa zanimljivostima i inovacijama koje elektrotehnika i računarstvo nude, a maturante i učenike srednjih škola da upoznaju svoj budući fakultet i nastavnike.

Autor: Tomislav Jagušt
Dan otvorenih vrata FER-a