Noć muzeja 2018 @ FER

U petak, 26. 1. 2018. godine održat će se ovogodišnja Noć muzeja – manifestacija koja se paralelno odvija u preko stotinu hrvatskih gradova, a svake godine u (ne samo) muzeje diljem Hrvatske privlači nekoliko stotina tisuća posjetitelja. Fakultet elektrotehnike i računarstva u suradnji s udrugom Retro info i partnerima po treći put sudjeluje u Noći muzeja i to interaktivnom te edukativnom izložbom starih mehaničkih i elektroničkih računala, igraonicom i druženjem uz glazbu iz starih računalnih igara.

Uz FER i udrugu Retro info u organizaciji ovogodišnje Noći muzeja na FER-u sudjeluju: Bee8bit, ERK Ivanić-Grad, eSTUDENT, Klub studenata elektrotehnike KSET te Udruga za razvoj "uradi sam" kulture Radiona.

Noć muzeja na FER-u počinje u 18 sati i traje do ponoći, ulaz je besplatan, a kad ste već na FER-u, posjetite i Noć muzeja @ KSET te se upoznajte s bogatom poviješću kluba i zabavite uz prigodni glazbeni program.

Autor: Tomislav Jagušt
Noć muzeja