Održane radionice DATACROSS-a

Znanstveni centar izvrsnosti za znanost o podatcima i kooperativne sustave (DATACROSS) organizirao je na Fakultetu elektrotehnike i računarstva svoje znanstvene radionice i imao prvi sastanak. Istraživačka jedinica za znanost o podatcima organizirala je 30. studenoga 2017. godine radionicu "2nd Int'l Workshop on Data Science". U okviru programa radionice održano je plenarno predavanje prof. dr. sc. Saše Džeroskog s Instituta Jožef Stefan u Ljubljani te usmene i poster-prezentacije projekata istraživačkih grupa. Više informacija o radionici možete pročitati ovdje.

Istraživačka jedinica za kooperativne sustave održala je svoju godišnju radionicu 1. prosinca 2017. godine. U okviru radionice održani su radni sastanci istraživačkih grupa.

Autor: Alan Vukić