Košarkaši prvaci UniSport ZG lige...

Već par godina zaredom naša košarkaška ekipa je najbolja na Sveučilištu u Zagrebu.

Ove subote, 23. ožujka ponovno su izmjerili snage s ekipom Ekonomskog fakulteta s kojima se već treću godinu zaredom susreću u finalu. Nakon napete prve dvije četvrtine, ekipa FER-a u trećoj četvrtini ubacuje u višu brzinu i utakmicu završavaju s +21 razlike! S rezultatom 49:70 FER ponovno osvaja titulu prvaka!! Na predahu je prepuna dvorana imala priliku pogledati blizanke Bukal koje su priredile izvanrednu plesnu točku za finaliste. Jedna od sestara je studentica FER-a, a druga studentica EFZG-a.

Najboljim igračem lige i najboljim igračem završnice proglašen je naš student Borna Dramalija!! Čestitamo Borni i cijeloj ekipi na maestralnoj igri i ne sumnjamo da ćete nas i dalje uveseljavati svojom igrom i rezultatima!!

Više pročitajte na https://zagreb.unisport.hr/hr/novosti/66033456ed54d700145b68ef?title=Studenti-FER-a-prvaci-kosarkaske-lige-2023.2024.

Autor: Nera Žigić

Na kraju tjedna i na kraju posljednjih predavanja .GET radionice, EESTEC LC Zagreb poziva vas u petak 22. ožujka 2024. u 17:00 na panel raspravu o ulozi .NET-a u povezivanju teorije i prakse “Stvarnost vs Znanost”. Panel će se održati na FER-u u dvorani D2.

Autor: Ira Vince