Svečane promocije magistara inženjera

Svečane promocije magistara inženjera održat će se u subotu, 26. listopada 2019. godine u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u 9.00 i 12.00 sati za kandidate koji su obranili diplomski rad u srpnju i rujnu 2019. godine.

Generalna proba bit će sat i pol prije početka promocije.

Pristupnici se za generalnu probu trebaju okupiti u predvorju zgrade (kod blagajni). Molimo pristupnike da samostalno ne ulaze u dvoranu i ne kasne!

Popisi studenata po promocijama nalaze se u nastavku obavijesti.

Svečane promocije magistara inženjera

Svečane promocije magistara inženjera održat će se u subotu, 26. listopada 2019. godine u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u 9.00 i 12.00 sati za kandidate koji su diplomski rad obranili u srpnju i za kandidate koji će diplomski rad obraniti u rujnu 2019. godine.

Generalna proba bit će sat i pol prije početka promocije.

Popis studenata po promocijama objavit ćemo naknadno nakon obrana u rujnu.

Svečane promocije prvostupnika inženjera

Svečane promocije kandidata koji su završili preddiplomski studij u u akademskoj godini 2018./2019. održat će se u subotu, 30. studenog 2019. godine u dvoranama D1 i D2.

Popis kandidata po promocijama bit će objavljen u studenom.

Napomena:
Kandidati koji nisu u mogućnosti pristupiti svečanoj promociji nisu dužni prijaviti svoj nedolazak. Svoju diplomu, dopunsku ispravu o studiju te ostalu dokumentaciju moći će osobno preuzeti u Studentskoj službi u uredovno vrijeme uz predočenje identifikacijskog dokumenta od utorka, 3. prosinca 2019. godine.