Svečane promocije prvostupnika inženjera

Svečane promocije kandidata koji su završili preddiplomski studij u u akademskoj godini 2018./2019. održat će se u subotu, 30. studenog 2019. godine, u 9.00, 11.00, 13.00 i 15.00 sati, u dvoranama D1 i D2.

Generalna proba bit će 1 sat prije održavanja promocije. Kandidati moraju doći ispred dvorana D1 i D2. Molimo kandidate da ne kasne!

Napomena:
Kandidati koji nisu u mogućnosti pristupiti svečanoj promociji nisu dužni prijaviti svoj nedolazak. Svoju diplomu, dopunsku ispravu o studiju te ostalu dokumentaciju moći će osobno preuzeti u Studentskoj službi u uredovno vrijeme uz predočenje identifikacijskog dokumenta od utorka, 3. prosinca 2019. godine.

Popisi kandidata po promocijama objavljeni su u nastavku ove obavijesti.

Autor: Tomislav Matleković
Svečane promocije prvostupnika inženjera

Svečane promocije kandidata koji su završili preddiplomski studij u u akademskoj godini 2018./2019. održat će se u subotu, 30. studenog 2019. godine u dvoranama D1 i D2.

Popis kandidata po promocijama bit će objavljen u studenom.

Napomena:

Autor: Tomislav Matleković