Obavijest o izboru kandidata po...

Obavijest o izboru kandidata po natječaju

Renata Peček

Obavještavaju se kandidati koji su podnijeli prijave na natječaj (objavljen u Večernjem listu od 3. studenoga 2021. godine, Narodnim novinama br. 118 od 3. studenoga 2021. godine, web stranici Fakulteta od 3. studenoga 2021. godine i web stranici Euraxessa od 3. studenoga 2021. godine) za izbor doktoranda u suradničkom zvanju asistent za područje prirodnih znanosti, polje matematika i na radno mjesto asistent u Zavodu za primijenjenu matematiku – 1 izvršitelj na određeno vrijeme do 4 godine za potrebe projekta “Algoritamske konstrukcije kombinatornih objekata”, da je nakon provedenog postupka izabran Filip Martinović, mag. math.

Natječaj za izbor na radna mjesta

Renata Peček

Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računastva raspisuje natječaj za izbor na radna mjesta: 1. Položaj I. vrste – rukovoditelj (šef) pododsjeka u područnoj službi / voditelj Službe održavanja – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme uz probni rad od šest mjeseci 2. Radno mjesto I. vrste – stručni suradnik / stručni suradnik u zavodu – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme uz probni rad od šest mjeseci 3. Položaj III. vrste – voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica / voditelj ureda u zavodu – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme uz probni rad od dva mjeseca   Rok prijave na natječaj je 8 dana od objave natječaja. Više o natječaju u nastavku obavijesti.

Više