Natječaj za radno mjesto na projektu

Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva objavljuje natječaj za izbor na radno mjesto:

1. Mlađi istraživač za rad na projektu "Razvoj napredne punionice električnih bicikala za pametni grad“

• Uvjeti: VSS (prednost profil Elektrostrojarstvo i automatizacija)
  • Područje rada: projektiranje pretvarača u mikromreži punionice
  • Svi kandidati osim navedenih specificiranih radnih zadataka obavljaju i druge poslove iz djelokruga svoga rada koje određuje dekan, predstojnik zavoda i voditelj projekta.

Pozivaju se svi zainteresirani i motivirani kandidati za rad na određeno vrijeme na projektu „Razvoj napredne punionice električnih bicikala za pametni grad“ da se prijave slanjem molbe koja uključuje životopis na e-mail: zeljko.ban@fer.hr ili viktor.sunde@fer.hr. Projekt će se odvijati u suradnji s tvrtkom Involute j. d.o.o. Cilj projekta je razviti punionicu za brzo punjenje lakih električnih vozila koja prepoznaje tip baterije. Trajanje projekta je do prosinca 2023. godine.

Prijave za radna mjesta zaprimaju se do 31. kolovoza 2022. godine.

Autor: Renata Peček