Obavijesti

Obavještavaju se kandidati koji su podnijeli prijave na natječaj (objavljen u Narodnim novinama broj 9 od 24. siječnja 2024. godine, na web stranici Fakulteta elektrotehnike i računarstva (https://www.fer.unizg.hr/novosti/natjecaji) od 24. siječnja 2024. godine i na web stranici Euraxessa od 24. siječnja 2024. godine) za izbor suradnika na suradničko radno mjesto asistent za područje tehničkih znanosti, polje računarstvo u Zavodu za elektorniku, mikroelektroniku, računalne i inteligentne sustave – 1  izvršitelj na određeno vrijeme od šest godina s punim radnim vremenom od čega četiri godine u okviru projekta HRZZ-a „Projekt razvoja karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti“DOK-2021-02, da je nakon provedenog postupka izabran Josip Hrvatić, univ. mag. ing. comp.

Autor: Renata Peček

Obavještavaju se kandidati koji su podnijeli prijave na natječaj objavljen u Narodnim novinama broj 23 od 28. veljače 2024. godine, Biltenu HZZ broj 42 od 28. veljače 2023. godine, na Internet stranici Fakulteta od 28. veljače 2024. godine, da je na temelju odluke dekana od 2. travnja 2024. godine, a nakon dobivenoga prijedloga povjerenstva za predlaganje izbora, na radno mjesto spremačice u Službi održavanja / radno mjesto 1. platnog razreda – čistačica - spremačica na neodređeno vrijeme uz probni rad od jednog mjeseca izabrana Višnjica Ferenčina.

Autor: Renata Peček
Natječaj za izbor na radna mjesta

Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva raspisuje natječaj za izbor na radna mjesta:

1. Nastavnika na znanstveno-nastavno radno mjesto redoviti profesor – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu (zapošljavanje znanstvenika-povratnika),
  1. Nastavnika na znanstveno-nastavno radno mjesto izvanredni profesor – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu (zapošljavanje znanstvenika-povratnika),
  1. Nastavnika na znanstveno-nastavno radno mjesto docent – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu,
  1. Suradnika na suradničko radno mjesto viši asistent – 1 izvršitelj na određeno vrijeme do četiri godine u punom radnom vremenu.

Rok za podnošenje prijava je 30 dana nakon objave natječaja.

Više o natječaju u nastavku obavijesti.