O suradnji FER-a i Končara u novoj...

Tema ovotjedne emisije Sveučilišni Zagreb je "Krizna ekonomija i ekonomski razvoj nakon krize", a o suradnji FER-a s Končar – Institutom za elektrotehniku d.d. govorio je predsjednik Uprave te tvrtke, dr. sc. Siniša Marijan te naš prodekan za znanost, prof. dr. sc. Nikola Mišković.

Pored FER-a, o uspješnim primjerima suradnje sastavnica Sveučilišta u Zagrebu s tvrtkama kao što su Petrokemija d.d. i Belupo d. d. (Grupa Podravka), u prilozima također sudjeluju prof. dr. sc. Mladen Vedriš, predstojnik Katedre za ekonomske znanosti Pravnoga fakulteta, prof. dr. sc. Tomislav Bolanča, dekan Fakulteta kemijskoga inženjerstva i tehnologije te prof. dr. sc. Jadranka Frece, dekanica Prehrambeno-biotehnološkoga fakulteta.

Gost u studiju je prof. dr. sc. Ljubo Jurčić s Ekonomskoga fakulteta, a voditelj emisije je prof. dr. sc. Miljenko Šimpraga, prorektor za inovacije, transfer tehnologije i komunikacije Sveučilišta u Zagrebu.

Snimka emisije "Sveučilišni Zagreb - Krizna ekonomija i ekonomski razvoj nakon krize" je dostupna ovdje.