Na 40. međunarodnom sajmu knjiga i učila Interliber, koji se od 7. do 12. studenoga 2017. održava na Zagrebačkom velesajmu, bit će predstavljena nova knjiga "Računalno razmišljanje i programiranje u Pythonu" u izdanju nakladničke kuće Element. Knjiga je osmišljena kao priručnik za nastavnike informatike u osuvremenjenom programu gdje značajno mjesto dobiva područje računalnog razmišljanja i programiranja. Autori knjige su akademik Leo Budin i Dejan Škvorc s FER-a te četvero srednjoškolskih i osnovnoškolskih profesora informatike: Predrag Brođanac, Zlatka Markučič, Smiljana Perić i Magdalena Babić. Predstavljanje knjige održat će se u subotu, 11. studenoga 2017. godine, u 17.30 sati, u Paviljonu 6 Zagrebačkog velesajma.

Autor: Dejan Škvorc