Obavijesti

Obavještavaju se kandidati koji su podnijeli prijave na natječaj (objavljen u Narodnim novinama broj 9 od 24. siječnja 2024. godine, na web stranici Fakulteta elektrotehnike i računarstva (https://www.fer.unizg.hr/novosti/natjecaji) od 24. siječnja 2024. godine i na web stranici Euraxessa od 24. siječnja 2024. godine) za izbor suradnika na suradničko radno mjesto asistent za područje tehničkih znanosti, polje računarstvo u Zavodu za elektorniku, mikroelektroniku, računalne i inteligentne sustave – 1  izvršitelj na određeno vrijeme od šest godina s punim radnim vremenom od čega četiri godine u okviru projekta HRZZ-a „Projekt razvoja karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti“DOK-2021-02, da je nakon provedenog postupka izabran Josip Hrvatić, univ. mag. ing. comp.

Autor: Renata Peček
Natječaj za izbor na radna mjesta

Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva raspisuje natječaj za izbor na radna mjesta:

1. Nastavnika na znanstveno-nastavno radno mjesto redoviti profesor – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu (zapošljavanje znanstvenika-povratnika),
  1. Nastavnika na znanstveno-nastavno radno mjesto izvanredni profesor – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu (zapošljavanje znanstvenika-povratnika),
  1. Nastavnika na znanstveno-nastavno radno mjesto docent – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu,
  1. Suradnika na suradničko radno mjesto viši asistent – 1 izvršitelj na određeno vrijeme do četiri godine u punom radnom vremenu.

Rok za podnošenje prijava je 30 dana nakon objave natječaja.

Više o natječaju u nastavku obavijesti.

Autor: Renata Peček