INETEC-Institut za nuklearnu tehnologiju d.o.o. raspisuje natječaj za dodjelu Nagrade "INETEC" studentima Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2016./2017. u svrhu poticanja izvrsnosti i pružanja podrške.

Pravo natjecanja za Nagradu za akademsku godinu 2016./2017. imaju studenti Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu studijskih programa:

• Elektrotehnika i informacijska tehnologija
    Profili: Automatika, Elektrotehnički sustavi i tehnologija, Elektroenergetika, Elektroničko i računalno inženjerstvo i Elektronika.
  • Računarstvo
    Profili: Programsko inženjerstvo i informacijski sustavi, Računalno inženjerstvo i Računarska znanost.

Natječaj je otvoren do 14. listopada 2017. godine.

Pravilnik o dodjeli nagrade "INETEC" možete pročitati ovdje.

Više o prijavi pročitajte u nastavku obavijesti.

Molimo zainteresirane da pošalju životopis i preslik ocjena postignutih tijekom svih godina studija na e-mail adresu: lidija.belanickusic@inetec.hr ili poštom na:

INETEC-Institut za nuklearnu tehnologiju d.o.o.

Dolenica 28

10 250 Lučko

s naznakom: Za natječaj za dodjelu Nagrade.

Nagrada se sastoji od povelje i novčanog iznosa od 5.000,00 kn.

Odluka o dodjeli Nagrade s popisom nagrađenih bit će objavljena na web stranici i oglasnoj ploči FER-a prije uručenja Nagrade na svečanosti u mjesecu studenom.

Autor: webmaster